Zerrin Ertekin

Apeks Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği kurucu ortağıdır. 1971 İstanbul doğumludur. 1993 yılında Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. Serbest diş hekimliğinin ilk üç yılında Ankara’da özel klinik ve hastanelerde mesleğini icra etmiştir. 1996 yılında Antalya’da Apeks Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’ni eşi ile beraber kurmuştur.

Diş implantları ve implant üstü protezler konusunda yetkinliği, 1999 yılında Dentsply Frialit Implant Sistemleri kursunu başarı ile tamamlayıp sertifika almaya hak kazanması ile belgelendirilmiştir. Diş beyazlatma konusunda ki yetkinliği 2012 yılında katılmış olduğu ‘ Ultradent Opalescence Bleaching’ eğitim programını başarı ile tamamlayıp gerekli sertifikaları almaya hak kazanması ile belgelendirilmiştir. 2013 yılı itibari ile katılmış olduğu ileri seviye uygulamalar eğitimleri sonrasında Botoks, Prp, Mezoterapi ve Estetik Dermal Dolgu uygulamalarını başarı ile gerçekleştirmektedir.

Estetik diş hekimliği kapsamında özellikle gülüş tasarımı ve dijital estetik diş hekimliği konularında bir çok sertifikası bulunmaktadır.

İngilizce bilmektedir. Evli ve iki kızı vardır.